Lemondott a BKIK elnöke

Lemondott a BKIK elnöke

Az elnök alig több mint egy év után távozik, lemondását a kamara rendkívüli elnökségi ülésén jelentette be. A kamara vezetését a májusi küldöttgyűlésen adja át - közölte a BKIK kedden az MTI-vel.

NGM: 300 milliárddal több jut a GINOP-ra idén

NGM: 300 milliárddal több jut a GINOP-ra idén

A kormány 300 milliárd forinttal megemelte a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program (GINOP) idei keretét - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) gazdaságfejlesztési programok végrehajtásáért felelős helyettes államtitkára hétfőn Debrecenben.

Sikerprogram lett a Széchenyi Kártya

Sikerprogram lett a Széchenyi Kártya

Ünnepi keretek közt csütörtökön nyújtották át a 150 ezredik Széchenyi Kártyát több vállalkozásnak és az első Agrár Széchenyi Kártyát a Parlamentben. Az eseményen részt vett és felszólalt Orbán Viktor kormányfő.

Óriási siker a kombinált mikrohitel

Óriási siker a kombinált mikrohitel

Óriási érdeklődés mutatkozik a kisvállalkozások körében az Új Széchenyi Terv (ÚSZT) kombinált mikrohitel konstrukció iránt – nyilatkozta Krisán László, a KA-VOSZ Vállalkozásfejlesztési Zrt. ügyvezető igazgatója az MTI-nek.

Demján szerint sikeres a Széchenyi Kártya

Demján szerint sikeres a Széchenyi Kártya

A Széchenyi Kártya átütő siker lett, a KA-VOSZ-on keresztül a termék a magyar kis- és középvállalkozások jelentős részét el tudta érni - mondta Demján Sándor, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) ügyvezető elnöke hétfőn az érdekképviselettel együttműködő Haller Vállalkozói Hiteliroda átadásán.