
Házhoz mennek a veszélyes hulladékért
Májustól speciális kukásautók járják az osztrák fővárost, hogy begyűjtsék a háztartásokban keletkezett veszélyes hulladékot.

Májustól speciális kukásautók járják az osztrák fővárost, hogy begyűjtsék a háztartásokban keletkezett veszélyes hulladékot.
