
Menekülnek a törökök Magyarországról
Egyre több török cég hagyja el Magyarországot, mert a forint leértékelődése miatt csökkent a profitjuk – írja a Világgazdaság a török Hürriyet című újság cikkére hivatkozva.
Új multik jönnek?
Jelenleg hét szolgáltató Magyarországra településéről tárgyal a Nemzeti Külgazdasági Hivatal (HITA), s ha mind megvalósul, akkor azzal 1500 új munkahely létesülhet. Szalay-Berzeviczy Attila ennek ellentettjéről számolt be.
