„Legyen Divat a Női Vezető!” – folytatódik a kampány

„Legyen Divat a Női Vezető!” – folytatódik a kampány

A Menedzserszövetség kiemelten fontos feladatának érzi, hogy felhívja a figyelmet a női vezetők szerepére, ezért 2022. március 8.-án, immáron második alkalommal hirdeti meg az InStyle-al közösen a „Legyen Divat a Női Vezető!” kampányát.