500 ezer adag ebédet mentettek meg iskolai menzákról

500 ezer adag ebédet mentettek meg iskolai menzákról

A programhoz már 27 iskola és közétkeztető csatlakozott.

Hazai élelmiszer-alapanyagok a menzán

Hazai élelmiszer-alapanyagok a menzán

Az élelmiszer-gazdaság erősítése és a közbeszerzési eljárások egyszerűsítése, gyorsítása volt a központi téma a Gazdaságvédelmi Operatív Törzs (GOT) július 9-i ülésén.

Lépések a korszerűbb menzákért

Lépések a korszerűbb menzákért

Újabb 68 településen kezdődhetnek a gyermekétkeztetés feltételeit javító konyhafejlesztések összesen kétmilliárd forintos kormányzati támogatással - tájékoztatta Varga Mihály pénzügyminiszter az MTI-t.

Elkészült az új országos iskolai menzakörkép

Elkészült az új országos iskolai menzakörkép

Az elmúlt három évben csökkent a közétkeztetésben kínált ételek só- és cukortartalma, több zöldséget és gyümölcsöt kínálnak a gyerekeknek, számos új étel jelent meg a menzákon és a szolgáltatók törekednek arra, hogy a hagyományos ételeket egészségesebben készítsék el – ez derült ki abból a hatásvizsgálatból, amelyet az Egészségügyi Világszervezet, a WHO megbízásából készített el az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI). A 2015 óta kötelezően alkalmazandó közétkeztetési rendelet életbe lépése óta eltelt időszak tapasztalatait ismertették az OGYÉI munkatársai egy szakmai konferencián.

Hogyan tovább menza-reform?

Hogyan tovább menza-reform?

Elkészítette az Országos Iskolai Menzakörkép 2017-es tanulmányt az OGYÉI.

Gasztroforradalom a Debreceni Egyetemen

Gasztroforradalom a Debreceni Egyetemen

Júniustól mentes és nyers vegán ételek is kaphatók lesznek az intézmény két menzáján.

Gasztro-rendszerváltást a közétkeztetésbe!

Gasztro-rendszerváltást a közétkeztetésbe!

A közétkeztetésben az elmúlt években elindult egy változási folyamat: a kormány és a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) célja, hogy ez a fogyasztói oldalról is sürgetett átalakulás egyfajta gasztronómiai rendszerváltássá nője ki magát, új korszakot nyitva ennek az ellátási formának a történetében az egészség, frissesség és fenntarthatóság jegyében – mondta Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár a közétkeztetés jó példáit népszerűsítő budapesti konferencián.

Nő a magyar alapanyagok aránya a menzákon

Nő a magyar alapanyagok aránya a menzákon

A piac három meghatározó szereplőjének összefogásával elindult a Hazai Alapanyagok a Magyar Menzán Program (HAMM). A program eredményeként a 2017/2018-as tanévtől hangsúlyosabban jelennek meg a magyar gyártók termékei az ételek hozzávalói között.

6000 gyerek kegyeit keresik a közétkeztetők

6000 gyerek kegyeit keresik a közétkeztetők

Több mint 200 osztály jelentkezett eddig az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet játékára, így csaknem 6000 gyerek teszteli a menzaételeket és keresi az iskolájában a TOP 50 legízletesebb ebédet. A gyerekek szavazataikkal 51 közétkeztetőt neveztek be a játékba, közülük kerül ki 2016-os év közétkeztetője.

Az  OGYÉI a szülőket és a közétkeztetőket célzó egészségnevelő kampányt indít

Az OGYÉI a szülőket és a közétkeztetőket célzó egészségnevelő kampányt indít

A diákok szavazatai alapján keresi Magyarország TOP 50 legfinomabb menza ételét az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet. A gyerekek voksai egyúttal eldöntik azt is, ki lesz 2016-ban az év közétkeztetője. 

Az elmúlt tanévben razziákat tartott a menzákon a NÉBIH

Az elmúlt tanévben razziákat tartott a menzákon a NÉBIH

1701 főzőkonyhát vizsgáltak meg a minőségvezérelt közétkeztetés program első „tanévében” a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) szakmai auditorai. A meglepetésszerű helyszíni szemléken a konyhák több mint 7%-a ért el jeles eredményt, ugyanakkor 6%-uk elégtelenre vizsgázott. A gyengébb eredményekért büntetés nem jár, ezeken a helyeken a NÉBIH a hibák javításához és a fejlesztéshez nyújt szakmai segítséget.

Mindegyik minisztérium magának akarja a közétkeztetést

Mindegyik minisztérium magának akarja a közétkeztetést

Egyeztetés ugyan nem volt a szektorban, de a kormány a közeljövőben nyélbe üti a 150 milliárdos közétkeztetési piac államosítását. Négy-öt minisztérium próbálja megkaparintani az ágazat felügyeletével járó lehetőségeket – értesült a Figyelő.

Központosítanák a közétkeztetést

Központosítanák a közétkeztetést

Csökkenhetnek a közétkeztetés árai, miután a kormányzat állami kézbe venné a területet - írja a Magyar Idők.

Jövőre is biztosítja a szükséges forrásokat a kormány a gyermekétkeztetés fejlesztésére

Jövőre is biztosítja a szükséges forrásokat a kormány a gyermekétkeztetés fejlesztésére

A 2016-os költségvetésben - az idei évhez hasonlóan - szintén egymilliárd forint áll majd rendelkezésre az önkormányzatok számára, hogy a gyermekétkeztetés feltételeit javíthassák - mondta a Nemzetgazdasági Minisztérium kincstárért felelős helyettes államtitkára kedden Budapesten, sajtótájékoztatón. /JAVÍTOTT/