
Azzá leszünk, amit (v)eszünk!
Az egészség megőrzésében a táplálkozásnak van a legnagyobb szerepe, mint ahogy a táplálkozással összefüggő betegségek kialakulásában is. A mikrotápanyagokon túl azonban egy újabb világ tárul fel: a mikroorganizmusok szerepe sokkal nagyobb a testi-lelki egészségünk szempontjából, mint azt gondolnánk.
