Milliárdok hiányoznak az orosz embargó miatt

Milliárdok hiányoznak az orosz embargó miatt

Máig tartó negatív hatásai vannak a tavaly augusztusban egy évre meghirdetett, majd egy hónapja még egy évvel meghosszabbított orosz élelmiszer-embargónak. Az egyik napról a másikra felhalmozódó felesleg hatalmas nyomást helyezett az uniós piacra, alternatív értékesítési célpontokat pedig alig sikerült felkutatni. - közölte a Világgazdaság.