Jövőre jön az állami mobilcég

Jövőre jön az állami mobilcég

Megkezdődött az érdemi munka a negyedik mobilszolgáltató projektcégénél, miután megkapta vezérigazgatói kinevezését a Magyar Posta korábbi elnöke, Schmidt Pál, és felállt az ötfős menedzsment is.

2012-ben jön a Tesco Mobile

2012-ben jön a Tesco Mobile

Sokat hallott nóta, hogy itt már nincs helye senkinek…, a magyar távközlési piac beállt, és nincs komoly verseny a szolgáltatók közt. Ezen kíván változtatni a Vodafone és a Tesco Mobile azzal, hogy külön céget alapítva elindítják az ország első igazi virtuális szolgáltatóját.

Egyre többen használják a webet a közösségi hálók miatt

Egyre többen használják a webet a közösségi hálók miatt

Egyre többen mennek fel elsősorban azért az Internetre, hogy valamelyik közösségi hálót használják. A közösségi hálók és blogok használói aktívabban élnek, vásárolnak és nyilvánítanak véleményt, mint az átlagos internetezők. Többek között ezt állapítja meg a Nielsen piackutató vállalat új jelentése a közösségi médiáról.