Elérhető a qvik egyes Príma üzletekben

Elérhető a qvik egyes Príma üzletekben

A hazai fejlesztésű qvik mobilfizetési megoldást a magyar üzletlánc egyes Príma üzletei az elsők között alkalmazzák. 

K&H: nyugdíjba mehetnek a bankkártyák a fiatalok többsége szerint

K&H: nyugdíjba mehetnek a bankkártyák a fiatalok többsége szerint

A fiatalok fele a kriptovaluták térnyerését valószínűsíti a jövőben.

Óriási emelkedés történt a mobilfizetéseknél 2022-ben egy felmérés szerint

Óriási emelkedés történt a mobilfizetéseknél 2022-ben egy felmérés szerint

Látványos növekedéssel zárták a múlt évet a K&H okoseszközös megoldásai.

A magyarok ötöde tervez mobiltelefonnal fizetni a fekete pénteken

A magyarok ötöde tervez mobiltelefonnal fizetni a fekete pénteken

A hazai fogyasztók elsősorban a gyorsaság, a kényelem, valamint a biztonság miatt részesítik előnyben a technológiát.

Megugrott a mobilfizetések száma Magyarországon

Megugrott a mobilfizetések száma Magyarországon

A felhasználók a boltokban egyebek mellett „trendisége” miatt szeretik használni az okostelefonos technológiát.

Tippek a GPay-fizetéshez

Tippek a GPay-fizetéshez

A tavaszi bevezetés óta eltelt hat hónapban a K&H ügyfelei 1,5 millió tranzakciót bonyolítottak le a GooglePay segítségével. Kisokos az új fizetési módszerhez.

Mobilfizetéssel a mentőkért

Mobilfizetéssel a mentőkért

Hamarosan zárul a K&H adományozási kampánya, amely során az Országos Mentőszolgálat innovatív életmentő műszerekhez jut. Fizess TE is a mobiloddal, hogy együtt segítsünk, és megköszönjük a mentők erőn felüli, hősies munkáját.

Átlépte a havi 1 milliót a mobilos fizetések száma a K&H-nál

Átlépte a havi 1 milliót a mobilos fizetések száma a K&H-nál

Nemzetközi szinten már dübörög, és hazai szinten is nagy érdeklődés van a mobiltelefonos fizetés iránt. A következő években a bolti vásárlások akár harmadát kitevő mobilos tranzakciók használatát ösztönzi a K&H adományozási programja is. Ennek eredményeként már most 16 százalékkal növekedett a használat, és eddig 13 millió forint gyűlt össze az Országos Mentőszolgálat javára.

Rekordok a mobilfizetésben itthon

Rekordok a mobilfizetésben itthon

A járványhelyzet komoly lökést adott a digitális fizetéseknek. Már több mint félmillió bankkártyát költöztettek mobiltelefonjukba a magyar felhasználók - idézik a közleményben a Magyar Nemzeti Bank (MNB) adatait.

KOMApp a járvány elleni harchoz

KOMApp a járvány elleni harchoz

Egy magyar közösségi mobilfizetési alkalmazás támogatást nyújthat a koronavírus elleni harcban.

Lassan leszoknak a készpénzről a netezők

Lassan leszoknak a készpénzről a netezők

Egyre többen választanak inkább készpénzkímélő fizetési megoldásokat Magyarországon. Míg az elmúlt években a felnőtt internetezők egyharmada fizetett inkább készpénzmentesen – ha tehette; arányuk mára már 44 százalékra nőtt. A digitális technológiák a fizetés esetén is egyre jobban a mindennapi életünk részévé válnak, és várhatóan a készpénzmentes fizetést preferálók aránya tovább bővül az elkövetkezendő években. A felnőtt internetezők készpénzzel, online és mobilfizetéssel kapcsolatos viszonyával foglalkozik az eNET második eTrends Monitor kutatása, amely az OTP Mobil megbízásából készült.

Jönnek az Elektronikus Fizetési Szolgáltatók

Jönnek az Elektronikus Fizetési Szolgáltatók

Áprilisi bejegyzését követve most elkezdte működését a készpénzkímélő elektronikus fizetési (helyfüggetlen mobilfizetési) szolgáltatást nyújtó társaságok civil úton szervezett, autonóm érdekképviseleti feladatokat ellátó társadalmi, szakmai szervezete az Elektronikus Fizetési Szolgáltatók Szövetsége (EFISZ).