Sok év munkája jelen van minden pohár borban

Sok év munkája jelen van minden pohár borban

Szeptember (Szent Mihály hava) az összegzés ideje, amikor az ember számot vet: mit tett jól, és mit kell másként tennie a következő esztendőben. Ilyenkor, a szüreti felvonulásokon, mulatságokon ünnepeljük azt a sok, alázattal végzett munkát is, amit egész évben elvégeztünk a földeken, a kertben, a szőlőkben – köszöntötte Zsigó Róbert államtitkár, Baja és térsége országgyűlési képviselője a nemesnádudvari Szent Mihály Napi Újbor Ünnepre összegyűlteket.