„Víz, béke, fejlődés”

„Víz, béke, fejlődés”

A Budapesti Víz Világtalálkozó 2019 felvezető eseményeként megrendezett „Víz, béke, fejlődés” szakmai konferencián köszöntötték 70. születésnapja alkalmából Szöllősi-Nagy András professzort, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar oktatóját, a hazai és nemzetközi vízügy meghatározó alakját. Korábban az UNESCO Nemzetközi Hidrológiai Programjában, Természettudományi Szektorában és delfti Víztudományi Intézetében is dolgozó szakember meglátása szerint a jövőben egyre nagyobb figyelmet kell fordítani a digitális vízgazdálkodásra.