
Új törvény szabályozza mostantól a kiberbiztonságot Magyarországon
A Parlament tegnap elfogadta a kiberbiztonsági szabályozás új keretrendszerét.
Készüljön velünk az új kibervédelmi (NIS2) kihívásokra!
A digitalizáció rohamos fejlődésével párhuzamosan a kiberbűnözés is egyre kifinomultabb és veszélyesebb formákat ölt.
