
A minisztérium kifizette a Hajdú-Bét károsultjait
A Vidékfejlesztési Minisztérium jóval a rendeletben meghatározott véghatáridő előtt 233 millió forintot fizetett ki a Hajdú-Bét és Novofarm károsultjainak. A tárca saját forrásaiból különítette el az összeget.
Kifizetik a károsultakat
Folyamatos a Hajdú-Bét és a Novofarm károsultjainak kártalanítása.
