A vízfogyasztást népszerűsítik

A vízfogyasztást népszerűsítik

Kilencedik alkalommal, március 19 -23 között rendezi meg a magyarországi vízfogyasztás népszerűsítéseként a fiataloknak szóló Happy-hét programot az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet. Tavaly újdonság volt, idén már hagyomány, hogy az iskolák mellett az óvodák jelentkezését is várják a programba.

Együttműködési megállapodást kötött a GVH és az OGYÉI

Együttműködési megállapodást kötött a GVH és az OGYÉI

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH), valamint az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) között létrejött együttműködési megállapodás célja, hogy a szervezetek kölcsönösen segítsék egymás tevékenységét a gyógyszerek, a gyógyászati segédeszközök, az étrend-kiegészítők, a különleges táplálkozási célú élelmiszerek, valamint a kozmetikai termékek piacain.