
Mitől vacak egy bor?
Az OMÉK 2011 borokat és pálinkákat bemutató G pavilonjának egyik legnépszerűbb standja lett az MgSzH Borászati Igazgatóság, korábbi, közismert nevén OBI (Országos Borminősítő Intézet), ahol nem csak szakmabeliek tolonganak a pultok körül.
Hétvégén is OMÉK
Hatalmas érdeklődés övezi a szerdán nyílt Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari kiállítást a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban, ahol a 75., jubileumi alkalommal mutatkoznak be a magyar termelők, állattenyésztők és gyártók.
Orbán Viktor: Felértékelődik a mezőgazdaság és az élelmiszeripar
Orbán Viktor szerint az újra és újra fellángoló euróválság sok kárt okoz, de Magyarország számára jelentős lehetőségeket is hordoz: az egyik ilyen, hogy felértékelődik a mezőgazdaság és az élelmiszeripar. A miniszterelnök közölte, Magyarország számára a mezőgazdaság az egyik kitörési pont.
