
Nesze neked pálinkafőzés!
Az Európai Bíróságon folytatódik tovább a házi pálinkafőzéssel kapcsolatban az Európai Bizottság által Magyarország ellen indított kötelezettségszegési eljárás - közölte az Európai Unió Bírósága sajtó- és tájékoztatási Osztálya.
3,5 milliárdos tehenészeti telepet adott át Orbán
A baranyai Beremendhez közeli Csípőteleken a Csányi Sándor tulajdonába tartozó Bonafarm csoport tagjaként működő Bóly Zrt. 3,5 milliárd forintból alakította ki a létesítményt.
Kiderült, mit ígért a kormány a Coca-Colának
Félévente egyeztetnek, bevezetik az egyedi kormánydöntéssel adható képzési támogatást, és barátilag, egymás közt rendezik a konfliktusokat – egyebek között ez áll a kormány és a Coca-Cola stratégiai együttműködési szerződésében, amely meglepően konkrét pénzbeli ígéreteket tartalmaz - írja a Hír24.hu az NGM-től kapott információra hivatkozva.
Orbánnak csak a jó multik kellenek
A miniszterelnök a Vas Népének adott interjút. Mivel pénteken a Nestlé bokrétaünnepségén arról is beszélt, hogy a jó multik mellett olyanok is vannak, amelyeket nem látna szívesen, az újságíró rákérdezett, ezt hogyan is érti.
Kólával koccintott Orbán
Stratégiai partnerségi megállapodást írt alá a kormány nevében Orbán Viktor miniszterelnök a Coca-Cola HBC Magyarországgal a cég dunaharaszti székhelyén.
Orbán: a tranzakciós illetéket a pénzintézetek fizetik majd
Támogatja a miniszterelnök, hogy megmaradjon a végkielégítéseket sújtó 98 százalékos különadó. Orbán Viktor ezt szerdán mondta Budapesten, a Fidesz-KDNP frakcióüléséről távozóban.
