
200 kilotonna mezőgazdasági melléktermék felvásárlását tervezi a pécsi erőmű
Kétszázezer tonna mezőgazdasági melléktermék felvásárlását tervezi idén a pécsi erőművet üzemeltető Pannonpower - közölte a Veolia Energia Magyarország csoporthoz tartozó vállalat kedden.
Új biomasszablokkal bővül a pécsi erőmű
Megkezdte működését a pécsi erőmű új biomassza-tüzelésű blokkja, a kapcsolt hő- és villamos energiát termelő berendezést november 7-én adják át - tájékoztatta a Pannonpower csütörtökön az MTI-t.
