
A pálinka legyőzte a hideget a Budavári Pálinka- és Kolbászfesztiválon
A pálinkát „termő” békési szilvafa, a pálinkaesszencia, a sörpárlat és a pálinkával ízesített kézműves bonbonok voltak a legnépszerűbbek a VII. Budavári Pálinka- és Kolbászfesztiválon, ahová a négy nap alatt közel húszezren látogattak ki.
Hungarikumokra épülő étterem nyílt
Tóth Attila, Panyolai Catering Kft. ügyvezető igazgatója, az étterem vezetője elmondta: arra számítanak, hogy az étterembe betérő hazai és külföldi vendégek körében ismertebbé teszik a szatmári vidék büszkeségét, és a hagyományos, egyszerű alapanyagokból készülő ételekkel népszerűsítik a magyar gasztronómiát.
