Új üzemet avattak Bábolnán

Új üzemet avattak Bábolnán

Az ünnepélyes megnyitón Popovics György, a Komárom-Esztergom Megyei Közgyűlés elnöke és Dr. Horváth Klára, Bábolna polgármestere avatja fel az új üzemet számos hazai és külföldi vendég jelenlétében.