
100 kg élelmiszert dobunk ki évente fejenként
Elindult a Nagy Diák Fenntarthatósági Teszt.
Jól kifőztük programot indított a Tesco és az Élelmiszerbank
Nagyszabású jótékonysági eseményekkel ünnepli a partnerségének 10. évfordulóját a Tesco és a Magyar Élelmiszerbank Egyesület.
Mi okozza a legnagyobbb pazarlást a gyárakban?
Egy tanulmány kimutatta, mi okoz rengeteg munkamegszakítást és készletpazarlást a gyárakban.
A húsevés és a pazarlás miatt nő az ökolábnyom
A fejlődő országok gyarapodó középosztálya átáll a húsintenzív étrendre. Az emiatt növekvő állattenyésztés óriási terheket ró az ökoszisztémákra. Eközben tömérdek élelmiszer landol a kukákban.
Itt az új terv
Elképzelhető, hogy Magyarország is megtiltja a nagy áruházláncoknak, hogy megsemmisítsék a közeli lejáratú élelmiszereket. A francia szenátus a közelmúltban már elfogadott egy olyan szabályozást, amely büntetéssel sújtja az áruházlánci élelmiszer-pazarlást.
Csökkentett élelmiszerpazarlás, kevesebb hulladék
Még az idén jogszabály-tervezet előterjesztését várja az Európai Bizottságtól az Európai Parlament (EP) a természeti erőforrások hatékonyabb felhasználása érdekében - derül ki abból az állásfoglalásból, amelyet elfogadott az uniós parlament.
Fotópályázat a pazarlás ellen
Magyar fotósok jelentkezését is várja a Syngenta Nemzetközi Fotópályázata. A svájci biotechnológia cég a hiány és túltermelés témakörrében várja a pályamunkákat. A cél: a képek erejével is felhívni a figyelmet a pazarlás és a bőség párhuzamos jelenlétére világunkban.
Kína megszorít
A kínai kormány takarékossági kampányának részeként nincs több luxus a hivatalos fogadásokon és állami utakon - áll a Kínai Kommunista Párt központi bizottsága és az államtanács által közösen jegyzett új szabályozásban.
Drágulás jön a boltokban: mostantól így vásárolj!
Ma már nem kérdés, hogy drágulnak-e az élelmiszerek Magyarországon, ugyanakkor tudatos tervezéssel és okos fogyasztói magatartással az áremelkedés ellen győzhetünk egy-egy csatában. A háború megnyeréséhez ugyanakkor teljes szemlélet-és életmódváltásra lenne szükség - írja a penzcentrum.hu.
100 kilónyi élelem végzi a kukákban
Az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Világszervezetének nemrég megjelent jelentése szerint 1,3 milliárd tonna élelmiszert, vagyis az éves termelés egyharmadát pocsékoljuk el vagy dobjuk ki felhasználás nélkül minden évben, miközben a nyersanyagok és főként a gabonák ára egyre emelkedik, az éhséglázadások pedig sok országban karnyújtásnyi távolba kerültek, írja az Expansion.com.
Az étel helye nem a kuka
Több mint negyedmillió tonnával kevesebb élelmiszer landol manapság a brit háztartások kukáiban, köszönhetően egy józan észre alapozó kampánynak, amely arra sarkallja az embereket, hogy készítsenek listát mielőtt vásárolni mennek és legyenek kreatívak a maradékok felhasználása terén.
