Hogyan fogyasszuk helyesen a dióféléket?

Hogyan fogyasszuk helyesen a dióféléket?

Dió: egy hasznos, kettő ártalmas, a harmadik méreg. Ez a bölcs, öreg mondás nagyon is közel jár az igazsághoz. A diófélék szuperegészségesek és számtalan előnyhöz juttatnak minket, de csak abban az esetben, ha mértékletesek vagyunk, ellenkező esetben ezek is megártanak.