
Újabb sütőipari üzem tevékenységét függesztette fel a Nébih
Csaknem 500 kg élelmiszert vont ki a hatóság a forgalomból.
Egyre nagyobb a kereslet a kovászos, kézműves kenyerek iránt
A félbarna, a burgonyás, a teljes kiőrlésű és a rozskenyerek már az eladások közel felét adják a Kifli.hu szerint.
Hagyományos péksütemények kiváló minőségben, generációkon át
Az Aranycipó Kft. vajas fonott kalácsa elnyerte a KMÉ-védjegyet.
Sütőipar: Jönnek az MI támogatásával fejlesztett első termékek
Magyarországon elsőként a Hajdúsági Sütödék Zrt. jelenik meg mesterséges intelligencia segítségével fejlesztett sütőipari termékekkel.
Új vezető a Pek-Snack Kft-nél Novák Zoltán személyében
Az új ügyvezető igazgató a Mondelez International-től érkezett a céghez.
Egyre kelendőbbek a Zalaco Sütőipari Zrt. termékei
Az első félévben csaknem harmadával, 367 millió forintra növelte eredményét a vállalat.
Dupla annyi péksüteményt fogyasztunk, mint 5 éve
Dupla annyi péksüteményt fogyasztunk, mint 5 éve, de a koronavírus-járvány átalakítja szokásainkat. Átlagosan közel 20 kilogramm péksüteményt fogyaszt évente minden egyes magyar. Ez a szám megduplázódott az elmúlt 5 évben, miközben a kenyérfogyasztás jelentős csökkenést mutat. Jellemző trend a különféle „mentes” és reform termékek piacának évi kétszámjegyű bővülése, valamint a koronavírus-járvány miatt a fogyasztói szokások átalakulása is – áll a Pek-Snack elemzésében.
Magyar Ízek Utcáján az Ország Kenyere és az Év Innovatív Kenyere
Nagyanyáink kenyere 21. századi köntösben hódíthatja meg idén a Magyar Ízek Utcájára látogatókat is. Tizedik alkalommal rendezte meg a Magyar Pékszövetség Szent István-napi Kenyérversenyét, ahol kiválasztásra került az Ország Kenyere, azaz a hagyományos Szent István-napi kenyér, valamint az év leginnovatívabb kenyere is. Jól tükrözi az aktuális fogyasztói trendeket nemcsak a két nyertes termék, hanem a versenyre nevezett összes kenyér.
A legnagyobb piaci szereplők közé lép a Lipóti
Új kenyérgyárral ered a multik nyomába a Lipóti – fogalmaz beszámolójában a Privátbankár.hu. A Lipóti pék néven sikeres üzletember, Tóth Péter hatalmas sütőüzeme a tervek szerint évente 70-80 ezer tonna kenyeret és péksüteményt dob a piacra és egy újonnan alakuló értékesítési hálózattal veszi fel a versenyt a külföldi kézben lévő gyártókkal és nagy áruházláncokkal.
15 milliárdos kapacitásbővítés a Lipótinál
A várhatóan 2021 -ben elkészülő új üzemben napi 1,3 millió darab termék előállítását tervezik.
Drágulni fog a liszt és a kenyér
Hamarosan drágul a liszt és a kenyér, írta kedden a Világgazdaság, amely szerint az alapanyag-, energia- és munkabérköltségek emelkedése, valamint az afrikai sertéspestis-járvány megelőzésével kapcsolatos intézkedések miatt.
Áldatlan viszonyok egy csepeli pékségben
Súlyos hiányosságokat, rágcsáló ürüléket, élő csótányokat találtak a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei november elején egy csepeli pékség ellenőrzése során. A jelentős élelmiszerbiztonsági problémák miatt a hatóság azonnali hatállyal felfüggesztette a pékség tevékenységét, valamint csaknem 400 kg jelöletlen, nem nyomon követhető terméket vont ki a forgalomból. A szakemberek az utóellenőrzés során azzal szembesültek, hogy a felfüggesztett pékségben – gyakorlatilag változatlan körülmények közt – egy másik vállalkozás kezdte meg tevékenységét, így annak működését is megtiltották, az épületre pedig hatósági zár került.
