Újabb sütőipari üzem tevékenységét függesztette fel a Nébih

Újabb sütőipari üzem tevékenységét függesztette fel a Nébih

Csaknem 500 kg élelmiszert vont ki a hatóság a forgalomból.

Egyre nagyobb a kereslet a kovászos, kézműves kenyerek iránt

Egyre nagyobb a kereslet a kovászos, kézműves kenyerek iránt

A félbarna, a burgonyás, a teljes kiőrlésű és a rozskenyerek már az eladások közel felét adják a Kifli.hu szerint.

Hagyományos péksütemények kiváló minőségben, generációkon át

Hagyományos péksütemények kiváló minőségben, generációkon át

Az Aranycipó Kft. vajas fonott kalácsa elnyerte a KMÉ-védjegyet.

Sütőipar: Jönnek az MI támogatásával fejlesztett első termékek

Sütőipar: Jönnek az MI támogatásával fejlesztett első termékek

Magyarországon elsőként a Hajdúsági Sütödék Zrt. jelenik meg mesterséges intelligencia segítségével fejlesztett sütőipari termékekkel.

Új vezető a Pek-Snack Kft-nél Novák
Zoltán személyében

Új vezető a Pek-Snack Kft-nél Novák Zoltán személyében

Az új ügyvezető igazgató a Mondelez International-től érkezett a céghez.

Egyre kelendőbbek a Zalaco Sütőipari Zrt. termékei

Egyre kelendőbbek a Zalaco Sütőipari Zrt. termékei

Az első félévben csaknem harmadával, 367 millió forintra növelte eredményét a vállalat.

Dupla annyi péksüteményt fogyasztunk, mint 5 éve

Dupla annyi péksüteményt fogyasztunk, mint 5 éve

Dupla annyi péksüteményt fogyasztunk, mint 5 éve, de a koronavírus-járvány átalakítja szokásainkat. Átlagosan közel 20 kilogramm péksüteményt fogyaszt évente minden egyes magyar. Ez a szám megduplázódott az elmúlt 5 évben, miközben a kenyérfogyasztás jelentős csökkenést mutat. Jellemző trend a különféle „mentes” és reform termékek piacának évi kétszámjegyű bővülése, valamint a koronavírus-járvány miatt a fogyasztói szokások átalakulása is – áll a Pek-Snack elemzésében.

Magyar Ízek Utcáján az Ország Kenyere és az Év Innovatív Kenyere

Magyar Ízek Utcáján az Ország Kenyere és az Év Innovatív Kenyere

Nagyanyáink kenyere 21. századi köntösben hódíthatja meg idén a Magyar Ízek Utcájára látogatókat is. Tizedik alkalommal rendezte meg a Magyar Pékszövetség Szent István-napi Kenyérversenyét, ahol kiválasztásra került az Ország Kenyere, azaz a hagyományos Szent István-napi kenyér, valamint az év leginnovatívabb kenyere is. Jól tükrözi az aktuális fogyasztói trendeket nemcsak a két nyertes termék, hanem a versenyre nevezett összes kenyér.

A legnagyobb piaci szereplők közé lép a Lipóti

A legnagyobb piaci szereplők közé lép a Lipóti

Új kenyérgyárral ered a multik nyomába a Lipóti – fogalmaz beszámolójában a Privátbankár.hu. A Lipóti pék néven sikeres üzletember, Tóth Péter hatalmas sütőüzeme a tervek szerint évente 70-80 ezer tonna kenyeret és péksüteményt dob a piacra és egy újonnan alakuló értékesítési hálózattal veszi fel a versenyt a külföldi kézben lévő gyártókkal és nagy áruházláncokkal.

15 milliárdos kapacitásbővítés a Lipótinál

15 milliárdos kapacitásbővítés a Lipótinál

A várhatóan 2021 -ben elkészülő új üzemben napi 1,3 millió darab termék előállítását tervezik.

Drágulni fog a liszt és a kenyér

Drágulni fog a liszt és a kenyér

Hamarosan drágul a liszt és a kenyér, írta kedden a Világgazdaság, amely szerint az alapanyag-, energia- és munkabérköltségek emelkedése, valamint az afrikai sertéspestis-járvány megelőzésével kapcsolatos intézkedések miatt.

Áldatlan viszonyok egy csepeli pékségben

Áldatlan viszonyok egy csepeli pékségben

Súlyos hiányosságokat, rágcsáló ürüléket, élő csótányokat találtak a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei november elején egy csepeli pékség ellenőrzése során. A jelentős élelmiszerbiztonsági problémák miatt a hatóság azonnali hatállyal felfüggesztette a pékség tevékenységét, valamint csaknem 400 kg jelöletlen, nem nyomon követhető terméket vont ki a forgalomból. A szakemberek az utóellenőrzés során azzal szembesültek, hogy a felfüggesztett pékségben – gyakorlatilag változatlan körülmények közt – egy másik vállalkozás kezdte meg tevékenységét, így annak működését is megtiltották, az épületre pedig hatósági zár került.