
Ötszázból csak húsz elbocsátott debreceni húsüzemi munkásnak van munkája
A ötszáz dolgozóból mindössze húsz talál magának munkát a debreceni húsüzem e hónap végén esedékes bezárása után – hangzott el az MR1-Kossuth Rádió Hajnal-táj című műsorában.
Debrecen számára elfogadhatatlan a helyi húsipar megszüntetése
A debreceni önkormányzat szeretné megmenteni a helyi húsipart, és elkerülni, de legalábbis elodázni a húsüzem bezárását – mondta el Papp László (Fidesz), stratégiai alpolgármester az MTI-nek, miután Pajna Zoltán (Fidesz), gazdasági alpolgármesterrel Szolnokon egyeztettek a Debreceni Csoport Húsipari Kft. cégvezetőjével.
Debrecen mindent elkövet, hogy ne szűnjön meg a helyi húsipar
A debreceni önkormányzat szeretné elérni, hogy ne zárják be a mintegy 400 dolgozót foglalkoztató helyi húsüzemet, ezért tárgyalásokat kezdeményeztek a tulajdonosokkal – közölte Papp László stratégiai alpolgármester szombaton az MTI-vel.
Patikafúziók
A GVH engedélyezte, hogy a Penta-csoporthoz tartozó FarmFaro Kft. egyedüli irányítást szerezzen a Patika Profi-csoporthoz tartozó kft-k felett.
