Magyar kapus lett a Pepsi új arca

Magyar kapus lett a Pepsi új arca

Az új kalóriamentes Pepsi Lime és Wild Cherry ízek megjelenéséhez kapcsolódóan Bogdán Ádám lett az üdítőmárka arca. A foci, mint téma nem idegen a brand számára, az elmúlt években Beckham, vagy Ronaldinho is együtt dolgoztak a márkával. Hosszú idő óta Bogdán az első magyar focista, aki képviseli a Pepsit.