Rémes viszonyok egy pesti élelmiszerboltban

Rémes viszonyok egy pesti élelmiszerboltban

Több mint 360 kilogramm, fogyasztásra alkalmatlan, az egészségre veszélyes élelmiszert vont ki a forgalomból a Pest Megyei Kormányhivatal egy fővárosi élelmiszerbolt és étkezde ellenőrzése során - tájékoztatta a kormányhivatalt vezető kormánymegbízott az MTI-t.

Éjszaka sem rest a NÉBIH

Éjszaka sem rest a NÉBIH

A budapesti nagybani zöldség-gyümölcs piacon tartott ellenőrzést 2016. június 29-én éjjel a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH). A szakemberek 6 zöldség-gyümölcs importőrt, illetve forgalmazó céget ellenőriztek. Az akció során összesen több mint 2 100 kg – romlott, illetve ismeretlen eredetű – terméket kellett megsemmisíteni.