
Kétszáz éves ásványvíz a tengerből
Lengyel búvárrégészek 200 éves német palackozott ásványvízre bukkantak a Gdanski-öbölben, a szakemberek úgy vélik, ez az egyik legöregebb ilyen lelet, amely a Balti-tenger mélyéről került elő.

Lengyel búvárrégészek 200 éves német palackozott ásványvízre bukkantak a Gdanski-öbölben, a szakemberek úgy vélik, ez az egyik legöregebb ilyen lelet, amely a Balti-tenger mélyéről került elő.
