Ipari AI forradalmasítja a belső logisztikát

Ipari AI forradalmasítja a belső logisztikát

A Siemens új fejlesztéseinek köszönhetően még tovább automatizálható a gyáron belüli anyagmozgatás.

Szén-dioxid-mentes jövőre készül a Heineken

Szén-dioxid-mentes jövőre készül a Heineken

Világszerte csökkenti üzemei energiafelhasználását és karbonlábnyomát a sörgyártó.

Valós idejű megfigyelés és tisztítás levegővel

Valós idejű megfigyelés és tisztítás levegővel

Az egyik osztrák Coca-Cola gyárban másodpercenként 12 palack üdítő készül el a töltősoron.

Digitalizálja gyártását a Dr. Oetker Magyarország

Digitalizálja gyártását a Dr. Oetker Magyarország

Másfél év alatt modernizálja gyártását a Dr. Oetker Magyarország. Az évente 9-11 ezer tonnányi, tizenhét országot – közte hazánkat is – ellátó, élelmiszeripari segédanyagokat gyártó vállalat meglévő gyártósorait digitalizálja jánossomorjai üzemében.

Az élelmiszeriparban is megbízható partner

Az élelmiszeriparban is megbízható partner

Számos hazánkban működő élelmiszeripari vállalat elkötelezetten fejleszti gépparkját és folyamatait, hogy állandó, magas minőségben, nagy mennyiségben tudjanak élelmiszert előállítani, és mindeközben megfeleljenek az egyre szigorodó belső és külső elvásároknak, szabályoknak. Ehhez pedig olyan műszaki megoldásokra van szükségük, melyek megbízhatóak, és hosszú távon képesek biztosítani a kiegyensúlyozott napi tevékenységüket. 

 Vezetékes kamionmeghajtást tesztelnek

Vezetékes kamionmeghajtást tesztelnek

Úttörö technológiájával immár Németországban is megkezdte kísérletezgetéseit a Siemens.

A munkareőhiány hátráltatja a digitalizációt

A munkareőhiány hátráltatja a digitalizációt

Összetettebben látják és felkészültebbnek érzik magukat a digitalizációra a magyar cégek, mint két évvel ezelőtt – mondta Dale A. Martin, a Siemens Zrt. elnök-vezérigazgatója.

Drónok térképezik fel az energiaveszteséget

Drónok térképezik fel az energiaveszteséget

Kész a komplett technika arra, hogy akár egész városi kerületekben feltérképezhető és kimutatható legyen az épületek energiavesztesége.

Távozik a Spar szóvivője

Távozik a Spar szóvivője

A Siemens kommunikációs igazgatója lesz február elsejétől Laber Zsuzsa, aki hét év után otthagyja a Spar kommunikációs vezetői és szóvivői posztját.