
Ipari AI forradalmasítja a belső logisztikát
A Siemens új fejlesztéseinek köszönhetően még tovább automatizálható a gyáron belüli anyagmozgatás.
Szén-dioxid-mentes jövőre készül a Heineken
Világszerte csökkenti üzemei energiafelhasználását és karbonlábnyomát a sörgyártó.
Valós idejű megfigyelés és tisztítás levegővel
Az egyik osztrák Coca-Cola gyárban másodpercenként 12 palack üdítő készül el a töltősoron.
Digitalizálja gyártását a Dr. Oetker Magyarország
Másfél év alatt modernizálja gyártását a Dr. Oetker Magyarország. Az évente 9-11 ezer tonnányi, tizenhét országot – közte hazánkat is – ellátó, élelmiszeripari segédanyagokat gyártó vállalat meglévő gyártósorait digitalizálja jánossomorjai üzemében.
Az élelmiszeriparban is megbízható partner
Számos hazánkban működő élelmiszeripari vállalat elkötelezetten fejleszti gépparkját és folyamatait, hogy állandó, magas minőségben, nagy mennyiségben tudjanak élelmiszert előállítani, és mindeközben megfeleljenek az egyre szigorodó belső és külső elvásároknak, szabályoknak. Ehhez pedig olyan műszaki megoldásokra van szükségük, melyek megbízhatóak, és hosszú távon képesek biztosítani a kiegyensúlyozott napi tevékenységüket.
Vezetékes kamionmeghajtást tesztelnek
Úttörö technológiájával immár Németországban is megkezdte kísérletezgetéseit a Siemens.
A munkareőhiány hátráltatja a digitalizációt
Összetettebben látják és felkészültebbnek érzik magukat a digitalizációra a magyar cégek, mint két évvel ezelőtt – mondta Dale A. Martin, a Siemens Zrt. elnök-vezérigazgatója.
Drónok térképezik fel az energiaveszteséget
Kész a komplett technika arra, hogy akár egész városi kerületekben feltérképezhető és kimutatható legyen az épületek energiavesztesége.
Távozik a Spar szóvivője
A Siemens kommunikációs igazgatója lesz február elsejétől Laber Zsuzsa, aki hét év után otthagyja a Spar kommunikációs vezetői és szóvivői posztját.
