
Meghirdette a Sikér Zrt. szekszárdi malmát a felszámoló
Meghirdette a felszámolás alatt álló Sikér Malomipari Zrt. szekszárdi malmát a Nemzeti Reorganizációs Nonprofit Kft., a tatabányai székhelyű társaság felszámolója.
Aukcióra bocsátották a Sikér Zrt. vagyonát
A becsértéken, 1,1 milliárd forintért hirdette meg a felszámoló Nemzeti Reorganizációs Nonprofit Kft. a Sikér Malomipari Zrt. több bicskei ingatlanát és vagyontárgyait – számolt be hétfőn a Világgazdaság.
Csődbe ment az egyik legnagyobb malomipari cég
A tatabányai székhelyű Sikér Zrt. csődvédelmet kért - írta szombati számában a 24 Óra. A vállalkozás tulajdonosa, Blázsik Ferenc az évekig húzódó versenyhivatali eljárással, a finanszírozó bankok és a hitelbiztosítók együttes visszalépésével indokolta a társaság súlyos helyzetét, hozzátéve, hogy az eljárás alatt lehetőségük lesz kiegyezni a hitelezőkkel.
Új őrlési technológiát vezetett be a Sikér Zrt.
Új őrlési technológiát vezetett be szekszárdi üzemében a tatabányai székhelyű Sikér Malomipari Zrt., amellyel hosszú távon stabil minőségű lisztet lehet előállítani - közölte a cég az MTI-vel.
Állami támogatásból kutatják az adalékmentes liszt „gyártását”
Hosszú távon is stabil minőségű, adalékmentes liszt gyártási technológiáján dolgozik a Sikér Malomipari Zrt. egy több mint 400 millió forintos európai uniós projekt keretében.
A horvát piaccal szemez a tatabányai Sikér Zrt.
Megduplázta tavalyi nettó árbevételét a tatabányai székhelyű liszt és búzaőrlemény gyártó Sikér Zrt., így forgalma meghaladta a 8 milliárd forintot – mondta Chvojka László cégvezető.
