
Elindult a Smartbin szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítő verseny
Elindult a Smartbin szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítő verseny, amelynek bemutatóján Székesfehérváron Nagy István agrárminiszter kiemelten szólt a középiskolások által elindított projektről, szerinte ez a fenntartható jövő első és egyben nélkülözhetetlen lépése.
