2 éves az Élesztő

2 éves az Élesztő

Az Élesztő örömmel jelenti, hogy első hazai multi-tap barként megérte a kétéves kort, és kicsattan az egészségtől. A cég úgy érzi, nagyon sokat köszönhet mindazoknak, akik már az elejétől fogva belelátták a kísérletbe azt, amivé válni akart, és ezért jókedvvel söröztek alkalmanként sitthalmok és flexvinnyogás közepette is. Így a pénztárcájukkal szavazva a vállalat kezébe adták a lehetőséget, hogy a hely jövedelmét visszaforgatva ez alatt a két év alatt felépítsék azt a kézműves sör-központú gasztronómiai sétálóutcát, ami mára nagyobb részben elkészült. Hálája jeléül az Élesztő április utolsó hetében minden nap három hordó sört ad ajándékba a hozzá betérőknek, mellyel egyben a sörfőzőmesterek köszöntését is tolmácsolják feléjük. Ezek a sörök vagy újdonságok, premierek, vagy az Élesztő eddigi fennállásának legkedveltebb sörei. Az Élesztő facebook-oldalán nyomon követhető, hogy melyik nap mely söröket csapolják ingyen.