Három aranycsillagot nyert a Sweetic

Három aranycsillagot nyert a Sweetic

A világ elsőrangú, egyik legnagyobb elismeréssel járó londoni székhelyű gasztronómiai világversenyén, a GREAT TASTE AWARDS 2019-en egy magyar kézműves csokoládé manufaktúrában készült praliné nyerte el a Great taste három aranycsillagát. A díjazott bonbont előállító Sweetic Csokoládé Manufaktúra ezzel az elismeréssel a világ élvonalbeli csokoládékészítői közé került be.

Magyar csoki a csúcson

Magyar csoki a csúcson

A Sweetic csokoládégyártó két bonbonja is kitüntetést kapott idén a gasztronómia legnívósabb nemzetközi megméretésének számító Great Taste Awardson, az első magyar díjazott lett a kategóriában.