
Nyugtát általában adnak, de feketén dolgoztatnak
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) 52 millió forintot meghaladó összegű mulasztási bírságot szabott ki és tizenöt üzlet bezárásáról intézkedett téli ellenőrzés-sorozata idején. A fővárosban és Pest megyében lefolytatott több mint 1600 vizsgálat egyharmadában tárt fel valamilyen hibát, hiányosságot – közölte a hivatal pénteken.
Adó nélkül ment a csoki és a pálinka
Lényegesen romlott az adózási fegyelem az őszi rendezvényeken és fesztiválokon a nyári idényhez viszonyítva.
