
K&H: 5 tipp az adathalászat kivédésére
Nem lehetünk elég óvatosak.
Óvatosságra inti a termelőket a Nébih
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) információi szerint a napokban telefonos csaló lépett kapcsolatba egy gyanútlan termelővel, akitől egyebek mellett a személyes adatait kérte. A Nébih ezúton felhívja a lakosság figyelmét, hogy a hivatal munkatársai telefonon soha nem kérnek személyes adatokat, továbbá nem kínálják pénzért a hivatal által készített tájékoztató anyagokat és kiadványokat. Amennyiben a jövőben valaki a fent leírtak bármelyikét tapasztalja, biztos lehet benne, hogy csalókkal van dolga.
