
Játék és üzemlátogatás a víz világnapján
A víz világnapja alkalmából szentkirályi és kékkúti üzemét is megnyitotta a gyermekek előtt a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. Magyarország piacvezető ásványvíz palackozó vállalata izgalmas programokkal és üzemlátogatással várta a tanulókat.
Új kézben itthon a PepsiCo
A KMV és Balogh Levente lett a PepsiCo üdítők és élelmiszertermékek kizárólagos forgalmazója, illetve a franchise jogok birtokosa Magyarországon. A KMV átvette az amerikai cég cseh és szlovák érdekeltségeit is. A tranzakcióval a KMV Csoport a régió vezető ásványvíz- és üdítőital-gyártója lett. Miután mindhárom érintett ország versenyhatóságai jóváhagyták a tranzakciót.
Karitatív akció a gyermekotthonban
A Bicskei Gyermekotthon lakói számára saját kezűleg készítettek ajándékokat és játékokat a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. munkatársai. A karitatív csapatépítő program végén a dolgozók közösen adták át az elkészült tárgyakat a gyermekotthon képviselőjének.
A Theodora is segít az őszi „nagytakarításban a TeSzedd! akció keretében
A Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. dolgozói is részt vettek a TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióban. Hazánk legnagyobb önkéntes mozgalmának keretében a kékkúti üzem munkatársai „nagytakarítottak” Magyarország egyik legmodernebb üzemének környezetében.
A Theodora születésnapján 2,6 millió euró értékű üzemet adott át a Szentkirályi
A Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft. önerőből 2,6 millió euró értékben fejlesztett kékkúti telephelyén: az új üzemcsarnok és a kapcsolódó fejlesztések ünnepélyes átadására hazánk történelmi múltú ásványvízének, a Theodorának 110 éves születésnapján került sor.
Ismét nyereséges a Kékkúti
Az év első hat hónapjában 8,3 százalékkal nőttek a Central European Mineral Water Holding (CEMW Holding) nettó eladásai a tavalyi év hasonló időszakához viszonyítva − derül ki a cég első féléves pénzügyi jelentéséből. A CEMW a Kékkúti Ásványvíz Zrt. és a Szentkirályi Ásványvíz Kft. közös anyavállalata.
Külföldi kézbe kerül a Szentkirályi
Szerdán hivatalosan is bejelentették: külföldi kézbe kerül a Szentkirályi Ásványvíz Kft. A csehországi Karlovánské Minerální Vody a Kékkuti után a másik nagy hazai márkát is bekebelezte. A jó hír, hogy a Balogh Levente, a Szentkirályi ügyvezető igazgató az újonnan létrejövő nagy cégben is résztulajdonos marad.
Beerősít Közel-Keleten a Szentkirályi
A kedd óta hazánkban tartózkodó Abu Dhabi tárgyalódelegáció ma meglátogatta a Szentkirályi Ásványvíz Kft. gyártóüzemét. A Földművelésügyi Minisztérium meghívására érkezett arab küldöttség ittlétének célja a Magyarországban rejlő kereskedelmi és élelmiszeripari befektetési lehetőségek feltérképezése volt. A Szentkirályi üzleti kapcsolatot ápol a szaúdi kormánnyal és több királyi családdal, Mekkában pedig stratégiai együttműködést kötött egy helyi disztribútor céggel, amely kizárólag Szentkirályi ásványvíz forgalmazására jött létre. Az évi 500 millió liter kapacitás ad lehetőséget a hazai és a külföldi – köztük a cég számára kiemelten fontos közel-keleti – fogyasztók kiszolgálására. A szentkirályi üzemben idén májusban már legyártották az 1 milliárdodik Szentkirályi palackot is. A cég az idei évre kétmilliárd forint árbevételt tervez csak az exportból, vagyis ez a bevétele legalább tíz százalékkal fog növekedni az előző évhez képest.
Újra működésbe lép a margitszigeti ásványvízüzem
A Fővárosi Vízművek Zrt. és a Szentkirályi Ásványvíz Kft. Budapest Főváros Önkormányzatának támogatásával összefog az egyik legrégebbi palackozású magyar kincs, a Margitszigeti ásványvíz újraindítása érdekében
