Folytatódik a szociális földprogram

Folytatódik a szociális földprogram

Újabb egy évig művelhetik az államtól ingyenes használatba kapott földeket a hátrányos helyzetű települések, amihez egy pályázat keretében anyagi támogatást is kapnak - tudta meg a Magyar Nemzet.

A kormány folytatja a szociális földprogramot

A kormány folytatja a szociális földprogramot

Az idén 151 település 250 millió forintot nyert szociális földprogramra, és háromszáz hektáron biztosítottak gazdálkodási lehetőséget a rászorulóknak. A kormány folytatja a programot - mondta az Emberi Erőforrások Minisztériumának társadalmi felzárkózásért felelős államtitkára vasárnap a Nógrád megyei Sóshartyánban tartott sajtótájékoztatón.