Tüntetést tartottak a szőlőtermelők

Tüntetést tartottak a szőlőtermelők

A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal az eddiginél is jobban védje a magyar termékeket az országban, köztük a magyar borokat - ezt kérték azok a tüntetők, akik a Nébih Borászati és Alkoholos Italok Igazgatósága előtt demonstráltak szerdán, Budapesten.