Földet a nőknek!

Földet a nőknek!

A mezőgazdasági szektor alulteljesít a legtöbb fejlődő országaban, részben azért, mert a nőknek nicsen egyenrangú hozzáférésük a termeléshez szükséges forrásokhoz és lehetőségekhez