Indul a Wolt és a Magyar Telekom együttműködése

Indul a Wolt és a Magyar Telekom együttműködése

Ezekhez a kedvezményekhez férhetnek hozzá a Wolt+-szal a Magyar Telekom ügyfelei.

Business Lab rendezvénnyel támogatja a kkv-k sikereit több hazai márka

Business Lab rendezvénnyel támogatja a kkv-k sikereit több hazai márka

A kétszámjegyű infláció még egy ideig velünk maradhat, de a magas energia-, működési és alapanyagköltségek is jelentősen megnehezítik a cégek működését.

Döntött a GVH influencer-ügyben

Döntött a GVH influencer-ügyben

A GVH elvárásának lényege, hogy az influencer egyértelműen, közérthetően és jól észlelhetően hozza a fogyasztók (követők) tudomására, ha a posztot ellenszolgáltatásért (pénzért, próbatermékért, egyéb kedvezményért stb.) tette közzé. Ha ez elmarad, a posztoló és az értékesítő is felelős.

„Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?”

„Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?”

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) döntése szerint a Magyar Telekom Nyrt. (Telekom) „Mennyit fizetnél egy iPhone-ért?” című elektronikus reklámlevelében nem tárgyilagosan hasonlította össze az iPhone 7 készülékajánlatokat saját és versenytársa előfizetői csomagja részeként. A hatóság 12,5 millió forintos bírságot szabott ki a cégre a jogsértésért.

Melyek voltak 2015 legjobb reklámjai?

Melyek voltak 2015 legjobb reklámjai?

Testvérlapunk, a Kreatív összegyűjtötte 2015 legjobb (legötletesebb, legviccesebb, legszebben kivitelezett) filmes és videós reklámmegoldásait, egészen pontosan huszat, ezekre most szavazni is lehet, hogy kiderüljön, melyek voltak olvasóink kedvencei.

3 tonna sütemény a megosztás jegyében

3 tonna sütemény a megosztás jegyében

A Telekom ennyit oszt szét a legnépszerűbb recept alapján készült édességből.

Melyik a legjobb márkamegjelenés a Szigeten?

Melyik a legjobb márkamegjelenés a Szigeten?

Ellátogattunk a Sziget Fesztivál keddi, hivatalosan még nulladik napjára, és lefotóztunk nagyon sok márkamegjelenést. Ezekre most szavazni is lehet, hogy melyik a legjobb, leglátványosabb.

Hallgatni arany: kiderült, mennyi lehet a mobiladó

Hallgatni arany: kiderült, mennyi lehet a mobiladó

A Die Welt hétfői írása szerint a magyar kormány a telefonbeszélgetésre percenként, az SMS-ezésre pedig darabonként 2 forint adót tervez kivetni, az elképzelés szerint az adót júliustól kellene megfizetni.

Egyesület alakult a mobil fizetés elterjesztésére

Egyesület alakult a mobil fizetés elterjesztésére

Összefogott hat magyarországi szolgáltató annak érdekében, hogy a piacon minél gyorsabban elterjedjen a mobil alapú NFC (Near Field Communication) megoldás, ezen belül a mobiltelefonnal történő fizetés és vásárlás.