
Fejlesztések a Gyermelyinél
Az elkövetkező 2 évben több üzemegységet is épít, illetve bővít a Gyermelyi Zrt.
Harmadik malomkomplexumát építi az 50. születésnapját ünneplő Gyermelyi
A tervek szerint jövő tavasszal adják át a Gyermelyi Zrt. harmadik malomkomplexumát, amely 5,5 milliárd forintos beruházásból valósul majd meg – hangzott el a Magyarország piacvezető tésztagyártójának, legnagyobb tojástermelőjének és malomipari szereplőjének számító cég megalapításának 50 éves évfordulóját ünneplő jubileumi rendezvényén.
Újabb Gyermelyi kenyérbolt nyílt
Az új üzlet fontos mérföldköve egy folyamatnak, melynek eredményeként remélik, hogy egyre több saját Gyermelyi Kenyérbolt várja majd a vásárlókat.
Milliárdos beruházással új tésztaüzemet épít a Gyermelyi Zrt.
Mintegy 7,1 milliárdos beruházással új gyárat épít a Gyermelyi Zrt., a cég új tésztagyárának ünnepélyes alapkőletételére pénteken került sor Gyermelyen.
Újjáépítették az Asiafood verpeléti üzemét
Mintegy egymilliárd forintos, részben európai uniós, illetve kormányzati forrásból támogatott beruházással újraindította termelését a verpeléti Asiafood Kft. Az ázsiai ízvilágú fagyasztott, töltött tésztákat gyártó üzemet csütörtökön avatták fel a cég vezetői.
Harmincezer tonnás gabonatároló épült a Gyermelyi Zrt.-nél
A tésztagyártással foglalkozó Gyermelyi Zrt.-nél befejeződött egy 32 000 tonnás gabonatároló és -tisztító létesítmény építése, ezzel a társaság egyidejűleg 100 ezer tonna búzát képes tárolni saját telephelyén - mondta a társaság marketing igazgató-helyettese csütörtökön az MTI-nek.
Magasabb sebességbe kapcsol a tésztaóriás
A Gyermelyi Zrt.-nél pénteken üzembe helyeztek egy 32 000 tonnás gabonatároló rendszert és egy százezer tojótyúk befogadására képes, tojástermelésre szolgáló létesítményt - tájékoztatta a társaság marketing igazgató-helyettese az MTI-t.
Háromszázmilliós fejlesztés a Gyermelyinél
A cég mintegy 241 millió forint értékben csomagoló-, rakodó- és emelőgépeket vásárol, valamint 93 millió forintot fordít építési feladatokra.
Új, csúcstechnológiájú malmot avattak Gyermelyen
Újabb fejezethez érkezett a Gyermelyi Zrt. több mint két évtizedes fejlesztéseinek története azzal, hogy átadták a cég új, kétmilliárd forintból felépült malmát Gyermelyen. A fejlesztéssel tovább javul a mindmáig magyar magántulajdonban lévő vállalat versenyképessége és termelékenysége. A malom pénteki ünnepélyes átadásán részt vett Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter.
Étteremlánccal újít a Barilla
Étteremlánc kiépítését tervezi az Egyesült Államokban a Barilla olasz tésztagyártó óriáscég. Az első Barilla-éttermet 2013-ban avatják fel New Yorkban.
Kétmilliárdos malomberuházás Gyermelyen
Az élelmiszerbiztonság mellett a teljes élelmiszeripari vertikum utolsó lépését is jelenti majd az a malom, amelynek alapkövét tegnap helyezték el ünnepélyes keretek között Gyermelyen. Az új létesítmény révén a Gyermelyi Vállalatcsoport hazai forrásból biztosíthatja a durumliszt-szükségletét.
