A szövetkezeti szektor legrangosabb elismerését vehette át Tóth László

A szövetkezeti szektor legrangosabb elismerését vehette át Tóth László

Az elismerést Kósa Lajos, a szervezet elnöke és Dr. Zs. Szőke Zoltán, az ÁFEOSZ-Coop Szövetség elnöke adta át. Az idén 99. alkalommal megtartott világnap jelmondata az volt: „építsük újjá, hogy még jobb legyen” - utalva a világjárványra, amely az ünnepség tavalyi megtartása elé is akadályt gördített – mondta el Zs. Szőke Zoltán a rendezvény után.

Borsodban nyitott újabb boltot a Coop

Borsodban nyitott újabb boltot a Coop

Ezredik boltként csatlakozott szerdán a Coop informatikai rendszeréhez a csoport legújabb üzlete, amelyet az ország egyik legnehezebb sorsú vidékén, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Izsófalván nyitottak meg. A 200 millió forintos zöldmezős beruházás korszerű bevásárlási lehetőséget, és 11 új munkahelyet jelent a kétezres lélekszámú nagyközségben.