Biomassza-tüzelésű erőművet vett a Veolia

Biomassza-tüzelésű erőművet vett a Veolia

A Veolia Energia Magyarország Zrt. vásárolta meg a szakolyi Dél-nyírségi Bioenergia Művek Energiatermelő (DBM) Zrt.–t. A cél, hogy a biomassza-tüzelésű erőmű hosszú távon fenntartható pályára kerüljön.