
A nagyvállalatok több mint fele tart karácsonyi céges rendezvényt
Leginkább Közép-Magyarországon szerveznek hasonló összejöveteleket.
„Tudjunk és merjünk ünnepelni!”
Az év végéhez közeledvén egyre nagyobb szerepet kap az ünnepi készülődés, hogy ez az időszak még inkább az örömökről szóljon. A Diageo, a világ vezető alkoholos italgyártó és forgalmazó vállalata kampányt indított Diageo Celebration Index néven. A kampány keretében Balsai Móni színésznő, Bánki Beni költő, slammer, dalszövegíró és Kollányi Zsuzsi énekesnő, a kampány nagykövetei, valamint Skultéti-Szabó Katalin klinikai szakpszichológus osztják meg inspiráló történeteiket, tanácsaikat, amelyek hozzájárulhatnak ahhoz, hogy jobban tudjuk értékelni a mindennapi örömöket és azokból erőt tudjunk meríteni a nehezebb időszakokban is. A kampány részeként december 6-tól 1 hónapos közösségi média kihívás veszi kezdetét, amelyen a saját ünneplésüket bemutató fotót, videót feltöltők jegy.hu utalványokat nyerhetnek.
Minden harmadik magyar havonta ünnepel
Minden harmadik magyar (34%) legalább havonta ünnepel, 42% nyilatkozta azt, hogy az elmúlt 1 hónapban volt alkalma ünneplésre - a Diageo Celebration Index felmérése szerint. A kitöltők leginkább családtagjaikkal (84%), illetve barátokkal (37 %) ünnepelnek.
