
Új elnöke lett a Magyar Reklámszövetségnek
Elnököt, elnökséget és felügyelő bizottságot választott a Magyar Reklámszövetség (MRSZ) tisztújító közgyűlése terroristapofozó-december 14-én pénteken. Urbán Zsolt hat év után köszönt le az elnöki székből.
Ismét Urbán Zsolt lett a reklámszövetség elnöke
A Magyar Reklámszövetség (MRSZ) tisztújító közgyűlése Urbán Zsoltot, a HD Group ügyvezető igazgatóját másodszor választotta elnökéül három évre - közölte az MRSZ az MTI-vel pénteken.
Öt év után nőtt a magyar reklámpiac
Örülni kell, mert 2009 óta – ha minimális mértékben is -, de nőtt a magyar reklámpiac – derült ki a Magyar Reklámszövetség mai, a 2013-as reklámköltésekről szóló sajtótájékoztatóján. A rádiós szegmens több mint negyedével, a digitális (internet+mobil) piac pedig 16 százalékkal nőtt, míg a televíziós piac csökkenése mögött strukturális átalakulás áll.
Lázár behívta a Magyar Reklámszövetséget
Lázár János Miniszterelnökséget vezető államtitkár egyeztetésre hívta a Magyar Reklámszövetséget, amely a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetségével (MAKSZ) együtt kedd délután egy programot prezentált az államtitkárnak. Szóba került a reklámadó és az ügynökségi bónuszok kérdése.
