
Üzemszünet az e-útdíj rendszerben
Karbantartás miatt üzemszünet lesz a HU-GO elektronikus útdíjszedési rendszeren június 22-én, vasárnap hajnali 1 és 5 óra közötti időszakban - közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. pénteken az MTI-vel.

Karbantartás miatt üzemszünet lesz a HU-GO elektronikus útdíjszedési rendszeren június 22-én, vasárnap hajnali 1 és 5 óra közötti időszakban - közölte a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. pénteken az MTI-vel.
