Útjára indult a vadhús fogyasztásösztönző kampány

Útjára indult a vadhús fogyasztásösztönző kampány

Első alkalommal népszerűsíti „Ízvadászatra fel! Terítéken a vadhúsok.” szlogennel a vadhús fogyasztását az Agrárminisztérium (AM) az Agrármarketing Centrummal (AMC) együttműködésében.