
"Az üzletben nagyon jól kiegészítjük egymást"
Viszonylag kevés olyan cég van Magyarországon, amely az elmúlt hónapok zűrzavarából pozitív eredményeket tudott kihozni. Az STI Petőfi Nyomda közéjük tartozik. Igaz, csomagolóanyag-gyártóként kedvezett számukra az egyes piacokon extrém módon megnövekedett piaci kereslet, de a két vezetővel, Fábián Endrével, az STI Petőfi nyomda ügyvezetőjével és Kolozsvári Györggyel, a vállalat kereskedelmi és marketing igazgatójával történt beszélgetésből kiderül, a cég idei jelentős forgalomnövekedése sokkal inkább köszönhető egy tudatos, szisztematikus építkezésnek, mint a szerencsének.
A nemzetközi vállalatok “bevállalósabbak”
A magyar cégvezetők hagyományosabb irányt képviselve költséghatékonyságra és piaci lefedettségre összpontosítanak.
