Lezajlott a Vállalkozók Napja

Lezajlott a Vállalkozók Napja

A gazdaság sikerei örvendetesek, de a mostani növekedési ütem további fenntartásáért most kell döntéseket hozni – hangzott el az idei Vállalkozók Napja rendezvényén a Müpában pénteken. Tolnay Tibor VOSZ elnök, valamint Varga Mihály pénzügyminiszter egyetértettek abban, hogy a gazdaság növekedése kedvező, de a hatékonyság növelése érdekében további párbeszédre, adócsökkentésre és az adminisztrációs terhek mérséklésére van szükség.

Csoda, hogy a vállalkozók életben tudtak maradni

Csoda, hogy a vállalkozók életben tudtak maradni

„Eddig ingyen vacsora volt hitelből, amit most az ebédből kellene visszafizetni. Reméljük azonban, hogy nem veszítjük el az ebédünket” – fogalmazott a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetségének ügyvezető elnöke, miután a tizenkettedik alkalommal megrendezett Vállalkozók Napján – a kormány képviselőjének társaságában – átadta a köztársasági elnöki és miniszteri kitüntetéseket, valamint az Év Vállalkozója Díjakat.