Bemutatkozott a Vesd bele magad! Program

Bemutatkozott a Vesd bele magad! Program

A résztvevő gyermekek fotóiból válogatott kiállítással, életmód és agrár totóval mutatkozott be az AGRYA Vesd bele magad! Programja. A Program keretében kisgyermekes családok pályázhattak tavasszal vetőmag csomagokra. A kezdeményezés az Agrárminisztérium és az AGRYA hozzájárulásával, valamint az Auchan az Ifjúságért Alapítvány 3,2 millió forintos támogatásával valósult meg. A Program fővédnöke Dr. Nagy István agrárminiszter.

Aki csak teheti, legyen önellátó!

Aki csak teheti, legyen önellátó!

Az agrártárca elhivatottan hirdeti, hogy aki csak teheti, legyen önellátó élelmiszerből, de legalább azokat a zöldségeket és gyümölcsöket termelje meg magának, amelyeket elfogyaszt - mondta Feldman Zsolt, a Fiatal Gazdák Magyarországi Szövetségének (Agrya) csütörtöki fővárosi rendezvényén.