
Sikerrel zárult a Vidám Doboz Napok akció
Idén is sikeres volt az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés (IKSZ) és a Fővárosi Állat- és Növénykert ötödik alkalommal megrendezett, „Vidám Doboz Napok” elnevezésű akciója, melyen két nap alatt több mint 1.000 gyermek vett részt.
A környezettudatosságot jutalmazzák
Az Italos Karton Környezetvédelmi Egyesülés (IKSZ) és a Fővárosi Állat- és Növénykert Vidám Doboz Napok elnevezésű akciója során ingyenes gyermekbelépőt adnak annak, aki legalább 10 darab szelektíven gyűjtött italos kartondobozt hoz az Állatkert főbejáratához szeptember 8-án és 9-én. Idén az Alma Együttes is csatlakozott a kezdeményezéshez, hogy az IKSZ-szel közösen hívja fel a figyelmet a környezettudatosságra és az italos kartondobozok szelektív gyűjtésének és újrahasznosításának fontosságára.
