
Modern búzafeldolgozót adtak át Visontán
A magyar élelmiszeripar újabb mérföldkövének nevezte Orbán Viktor miniszterelnök a Viresol Kft. február 11-én átadott visontai búzakeményítő üzemét, amellyel egy teljesen más dimenzióba léphet a gabonafeldolgozás az országban.
